Złote Piaski w Bułgarii, przepiękne widoki w Chorwacji czy inny kraj na wakacje?

Portal turystyczny arkadiatour.pl współpracuje tylko z najlepszymi organizatorami w dziedzinie wczasów w wielu krajach wakacyjnych. Pozwala to na zagwarantowanie naszym klientom 100% bezpieczeństwa oraz pewność, że Państwa wczasy zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie. Nasza pasja, zainteresowanie turystyką i szacunek do każdego klienta, nie pozwolą nam na to, aby coś poszło nie tak.

First Minute!

Jeśli znasz już datę w której wybierzesz się na wakacje, zaplanuj je razem z nami! Najtańsze oferty wycieczek znajdziesz już od początku lutego, lecz gdy zdecydowałeś się na wyjazd tuż przed planowanym urlopem nie martw się! Znajdziemy dla Ciebie równie atrakcyjną ofertę.

Bezpieczeństwo

Organizatorzy z którymi współpracujemy istnieją na rynku od kilkunastu lat. Każdy z nich posiada wszystkie niezbędne zabezpieczenia na ogromne sumy, tak więc zapewniamy 100% bezpiecznych oraz beztroskich wakacji.

Zakwaterowanie

Portal turystyczny arkadiatour.pl zwraca uwagę na to gdzie nasi klienci będą nocować. Oferujemy tylko dokładnie sprawdzone hotele przez profesjonalnych agentów pracujących dla organizatorów z którymi współpracujemy. Warto zwrócić uwagę, iż standard hoteli z naszych ofert, zazwyczaj nie spada poniżej 4 gwiazdek.

Transport

W swojej ofercie posiadamy trzy typy dojazdu do miejsca pobytu. Są to: dojazd własny, autokar oraz samolot. Jeżeli cenisz sobie wygodę związaną z podróżowaniem czy zwiedzaniem różnych miejsc na własną rękę, dojazd własny będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Czyż nie wspaniałą rzeczą dla każdego kierowcy jest zapakować wszystkich i pojechać odkrywać nowe zakątki świata własnym samochodem?