FAQ


Sprawdzamy aktualność cen minimum raz dziennie. Zawsze jednak może się zdarzyć, że obniżka lub podwyżka cen nastąpi po sprawdzeniu, tak więc po złożonej rezerwacji, zgłosi się do Państwa pracownik biura arkadiatour.pl w celu potwierdzenia dostępności oraz aktualności cen.

Oczywiście. Nic nie zrobimy bez Państwa zgody. Każda oferta zamieszczona na stronie pochodzi od profesjonalnych organizatorów turystyki z którymi wiążą nas ściśle określone zasady zawarte w umowach. Ponadto, zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta dzięki czemu, mogą Państwo liczyć na pomoc przy dokonywaniu wszelkich formalności.

Aby zarezerwować wycieczkę należy najpierw napisać do nas wiadomość. W zakładce Terminy i Ceny konkretnej wycieczki, znajduje się odnośnik do strony kontaktowej, lub należy wybrać zakładkę kontakt z menu głównego. W wiadomości powinny znaleźć się informacje dot. kierunku + nazwa hotelu, orientacyjnego terminu wycieczki, wybranej formy wyżywienia, miasta wylotu, ilości uczestników oraz datę urodzenia jeżeli uczestnikiem będzie dziecko. W wiadomości zwrotnej otrzymasz ofertę dla hotelu który wybrałeś oraz dwie alternatywne oferty polecane przez zespół oraz klientów arkadiatour.pl

Oczywiście że nie 🙂 Na stronie arkadiatour.pl widnieją tylko wybrane oferty. Ośrodki, Hotele do których wysyłamy naszych klientów osobiście przetestowaliśmy lub otrzymaliśmy pozytywną opinię od profesjonalnych agentów. Tak więc nie ma dla nas wymagań których nie mogli byśmy spełnić (oczywiście w granicach rozsądku:)) jeżeli nie ma na stronie oferty Twoich wymarzonych wakacji, napisz do nas a na pewno spełnimy Twoje marzenia !

Niewątpliwie największym powodzeniem cieszą się wakacje all inclusive. W 97% hoteli z którymi nasi organizatorzy współpracują jest opcja all inclusive, niekiedy nie jest wliczona w cenę którą Państwu przedstawiamy ponieważ jednak nie wszyscy tej formy wyżywienia wymagają, lecz nic nie stoi na przeszkodzie żeby taką opcję domówić 🙂 Z pakietem all inclusive najczęściej nasi klienci wybierają wakacje w Bułgarii, ponieważ stosunek ceny do jakości oceniamy na 5+, a gdyby jeszcze pokój z widokiem na morze… magia.. 🙂

Nasi klienci również spędzili luksusowe wakacje na krecie czy egzotyczne wczasy na Bali, lub też tanie wakacje za granicą, kwaterując się w apartamentach usytuowanych bezpośrednio przy słonecznym włoskim wybrzeżu (Bibione), lub w przepięknej Chorwacji..

To tylko nieliczne z miejsc do których wysyłamy naszych klientów. Niezmiernie nam miło, ponieważ żaden z nich jeszcze na nas nie narzekał :):) przy okazji serdecznie pozdrawiamy 🙂

Tak więc nasi klienci można powiedzieć że są w elicie zadowolonych turystów spełniających swoje marzenia, dołącz do nich już dziś !!